Bir dünya düşünün. İnsanların özgürce dolaşabildiği, sınırların olmadığı bir dünya.

Savaşın değil, barışın; yasakların değil, özgürlüklerin olduğu bir dünya.

Böyle bir dünyaya sahip olmayı kim istemez ki? Ancak maalesef, gelirlerin adil paylaşılmadığı bir dünya olduğu sürece, politik veya ekonomik nedenlerden dolayı, özgürce dolaşım şimdilik uzak bir hayal olarak görünüyor.

Bloğumuzda, İngiltere’deki vize sistemi üzerine, birer hukuçu olarak bildiklerimizi anlatmaya devam edeceğiz. Göçmenlik hukukunda olan değişiklikleri, vize sisteminde yapılan haksızlıkları tartışacağız ve mahkeme kararlarına değineceğiz.

Biz, göçmenlik hukukçuları çok yoğun bir çalışma ortamı içindeyiz. Ancak elimizden geldiğinde bu bloğu güncel tutmaya ve güncel gelişmelerden okurlarımızı zamanında haberdar etmeye çalışacağız.

Son gelişmeleri ve eklenen yeni haberleri takip edebilmek için, email grubumuza üye olmanızı tavsiye ediyorum.


Tamer Ulay

Tamer Ulay, İngiltere ve Avrupa Birliği göçmenlik hukuku uzmanı olarak, Londra merkezli Garth Coates Göçmenlik Hukuku firmasında yönetici dosya uzmanı görevini sürdürmektedir. Bu blog sitesinin yöneticileri ve yazarlarından biri olarak, göçmenlik yasalarında olan değişiklikleri, vizelerde yaşanan sorunları ve İngiliz göçmenlik mahkemelerinin kararlarını bilgisayar ekranlarınıza taşıyor. Sektörde yaklaşık 30 yılı aşkın deneyimiyle sadece İngiltere'ye yönelik göçmenlik başvurularına değil, aynı zamanda başta Portekiz ve Yunanistan olmak üzere, Kıbrıs, İtalya ve İspanya'da gerçekleştirilen altın vize ve yerleşim başvurularına da yanıt vermektedir. Tamer Ulay, aynı zamanda AB ve Karayip Adaları'ndaki oturma izinleri ve çifte vatandaşlık programlarına odaklanan Coates Global firmasının üst düzey yöneticisi ve iş geliştirme direktörüdür. 'Vizesiz Dünya' blog sitesi hakkındaki eleştiri ve yorumlarınızı, Avrupa Birliği ülkeleri ve İngiltere'ye yönelik göçmenlikle ilgili taleplerinizi Tamer Ulay ile paylaşmaktan çekinmeyin. İletişim: Email: tamerf@garthcoates.com Whatsapp: +44 791 612 05 44

0 yorum

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.