Coates Global Türkiye etkinlikleri İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da yıl boyu belirli tarihlerde tekrarlanacak

Avrupa Birliği vatandaşlık ve oturma izni programlarının tanıtılacağı kişiye özel toplantılar, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da 2019 yılı boyunca aralıklarla devam edecek. Toplantılarda Avrupa Birliği Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku uzmanları dönüşümlü olarak yer alacaklar.

Garth Coates

Toplantılarda, İngiliz Vatandaşlık hukuku avukatlarından Garth Coates, Avrupa Birliği Altın Oturum ve Vatandaşlık Hukuku uzmanı ve vizesiz dünya blog yazarı Tamer Ulay, Coates Global Portekiz ülke müdürü Profesör Dr Marina Andrade, Malta Vatandaşlık Programı uzmanı ve Malta ülke müdürü Dr Frederick Ellul, Yunanistan Altın Vize Programı avukatlarından Vassilios Fragkiadakis, İngiliz puanlama tabanlı vize sistemi ve göçmenlik hukuku avukatı Çelemet Yener dönüşümlü olarak yer alıyor.

Etkinlikler, Avrupa Birliği ülkelerinde yatırım yapmadan oturma izni veren vizeler başta olmak üzere Türkiye’de bilinmeyen veya yanlış bilinen bir çok konuya açıklık getiriyor

Kişiye özel bire bir toplantılarda Portekiz, İrlanda, İngiltere, Yunanistan ve İspanya başta olmak üzere belli başlı AB ülkelerinde doğru yatırım yapma yöntemleri anlatılıyor ve katılımcılara gayrimenkul alarak Altın Vize (Golden Visa) edinmenin avantajları açıklanıyor.

This image has an empty alt attribute; its file name is Marina-Portrait.jpg
Prof Dr Marina Andrade

Portekiz, İspanya ve Yunanistan’da hiç bir yatırım yapmadan ve iş kurmadan sunulan Golden Residency (Altın Yaşam) programları da anlatılıyor

Portekiz, İspanya ve Yunanistan’da gayrimenkul almadan ve yatırım yapmadan oturma izni olanağı veren Altın Yaşam (Golden Resindency) programları, bu ülkelerde kendi pasif geliri ile yaşayabilecek durumda olanlara bulunmaz bir fırsat sunuyor. Altın yaşam programlarının yanısıra, Brexit sonrası Ankara Anlaşması’nın geleceği, diğer AB ülkelerindeki Ankara Anlaşması koşulları ve İngiltere’nin yeni yatırımcı ve girişimci vizeleri de açıklanıyor.

Tamer Ulay

Etkinlikler sadece sınırlı sayıda davetliye açık ve katılım ücretsiz

AB ülkelerindeki oturum fırsatlarının anlatılacağı etkinlikler, sınırlı sayıda davetliye açık. Her biri kendi alanında uzman olan hukukçulardan profesyonel bilgilerin verileceği 20 dakikalık özel toplantılara katılım ücretsiz.

Katılımcı, 20 dakikadan daha uzun süre görüşmek istemesi durumunda 1 saatlik özel görüşme ücreti 50 Euro’dur.

Belli Başlı Toplantı Konuları

  • Malta’da hızlandırılmış AB vatandaşlığı
  • Portekiz, İspanya ve Yunanistan’da yatırım yapmadan Golden Residency (Altın Oturum) ve uzun süreli Schengen vizesi (Golden Visa) olanağı
  • Portekiz, Yunanistan ve İspanya’da konut alarak, yatırım yaparak veya iş kurarak oturum ve uzun süreli Schengen vizesi (Golden Visa) olanağı
  • İngiltere ve İrlanda’da yatırım yaparak veya iş kurarak oturum, kalıcı oturum ve vatandaşlık olanakları
  • ​İngiltere’de şirketlere yönelik programlar, şube açma ve temsilci gönderme
  • Çalışma izni başvuruları ve AB ülkelerindeki çalışma olanakları (Van Der Elst vizesi)
  • Yatırım yaparak St Kitts and Nevis ve Dominik vatandaşlıkları
  • İngiltere ve diğer AB ülkelerinde Ankara Anlaşması vizesi​ (ECAA)
  • Vize redlerine karşı itiraz davaları ve tazminat talepleri​​​​

Katılım Davetiyesi

Katılım davetiyesi edinmek için lütfen Online Davetiye Talep Formunu doldurunuz veya Coates Global İstanbul Şubesi’ni arayınız.