Bu blog, İngiltere’deki Garth Coates Avukatlık Bürosundaki göçmenlik hukuku üzerine uzman avukat ve danışmanlar tarafından hazırlanmıştır. Hiç bir ticari amaç güdülmeyen bu blogdaki bilgiler, yorumlar ve yazılar, hiç bir göçmenlik başvurusu için kaynak olarak kullanılamaz. Burada yazılan makale ve yorumlar, yazarın kendi kişisel düşünceleridir. Bu yorumlardan yola çıkılarak yapılacak başvuruların sonuçlarından, hiç kimse sorumlu tutulamaz.

Göçmenlik ve vize başvurusunda bulunurken, mutlaka profesyonel destek almanızı önemle tavsiye ederiz.

Destek veren hukukçular:

– Çelemet Yener
– Garth William Coates
– Christine Philips
– Michele Martin
– Nitish de Ramduny
– Oliver Westmoreland

Garth Coates Solicitors 22 Little Russell Street, London WC1A 2HL
Email: vizesizdunya@garthcoates.com

(Email adresimiz sadece genel iletişim için geçerlidir. Kişisel bilgi ya da özel danışmanlık için İngiltere yasalarına göre yetkili ve uzman kişilerden profesyonel yardım alınması tavsiye edilir.)

Burada verilen bilgiler, ücretsiz danışmanlık olarak değerlendirilmemelidir.

1 yorum

Levent · 28/12/2020 23:00 tarihinde

Inanilmaz kaliteli bir yazi diziniz var surekli takip edip bilgileniyorum danışmanlık hizmeti verdiginizide yeni keşfettim, lütfen boyle devam edin ve sitenizi kapatmayin çünkü carpitilmadan dogru bilgileri birtek buradan alabiliyorum.

Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.