Türkiye’de Garth Coates Göçmenlik Hukuku Avukatlık Firmasınca düzenlenen yurtdışına yerleşmeyi düşünenlere yönelik seminerler ve özel toplantıların sonuncusu 20 Şubat 2016 Cumartesi günü İstanbul’da yapılacak.

seminar

Seminer, aşağıda tam adresi verilen Marriott Otel, Şişli, Istanbul’da, 20 Şubat 2016 Cumartesi günü, saat 13:00 de başlayacak ve yaklaşık 4 saat sürdükten sonra saat 17:00 sularında sona erecektir.

Seminerde, katılımcılara çay, kahve ve kuru pasta ikramında bulunulacaktır.

SON BAŞVURU TARİHİ: 10 Şubat 2016

SEMİNER ADRESİ

Marriott Hotel
Abide-i Hürriyet Cd No:142
34381 Şişli, İstanbul

20 Şubat 2016 Saat 13:00

KONUŞMACILAR VE ORGANİZATÖR FİRMA

Garth Coates Immigration Solicitors firmasından, Garth Coates, Tamer Ulay, Çelemet Yener; One Knightsbridge Capital firmasından Craig Wheeler; Birleşik Krallık Ticaret ve Yatırım Ajansı (UKTI) ve Portekiz Hükümeti Yatırım ve Ticaret Ajansı’ndan (AICEP) birer yetkili İstanbul seminer ve toplantılarına konuşması olarak katılacaktır.

Seminerin organizatörü, Türkiye’den BERCAN TUR LIMITED ŞİRKETİ’dir.

SEMİNER KONULARI:

İngiltere Göçmenlik Hukuku, vize sistemi ve yerleşime açık olan vize türleri ile çifte vatandaşlık olanağı sunan ülkelerin vatandaşlık başvuru koşulları hakkında bilgiler verilecektir. Seminerde açıklanacak vize türleri ve vatandaşlık programları genel hatlarıyla şunlardır:

  • ECAA Aimagesnkara Anlaşması vizesi (Sadece Türk Vatandaşlarına yönelik özel yerleşim vizesi)
  • TIER 1 Investor – Yatırımcı vizesi
  • TIER 1 Entrepreneur – Girişimci/İş Kurma Vizesi
  • FAST TRACK/ÇOK HIZLI Malta vatandaşlığı edinerek, Malta Pasaportu ile tüm Avrupa ülkelerinde çalışma, yaşama ve barınma olanağı ve ABD ve Kanada gibi gelişmiş ülkelere vizesiz seyahat şansı
  • FAST TRACK/ÇOK HIZLI Portekiz’de Oturum ve Çalışma izni ve 5 yıllık AB Schengen Vizesi
  • Portekiz’de konut alarak Altın Vize (Golden Visa) ve Vatandaşlık fırsatları
  • Hızlandırılmış Malta Vatandaşlık Programı

SEMİNER ÜCRETİ

Seminerimize katılım bedeli kişi başına KDV dahil 236 TL’dir. Katılım davetiyeniz için bu ücretin en geç 10 Şubat Çarşamba gününe kadar semineri organize eden BERCANTUR firmasına ödenmesi rica olunur.

KATILIM ÜCRETİ İÇİN BANKA BİLGİLERİ

GARANTİ BANKASI
İSTANBUL ELMADAĞ ŞUBESİ
HESAP ADI: BERCAN TUR LTD ŞTİ
ŞUBE KODU – HESAP NO:   234-6601981
IBAN:TR20 0006 2000 2340 0006 6019 81

Seminere katılım için, katılım ücreti ilgili banka hesabına yatırıldıktan sonra, seminer organizatörü BERCANTUR telefonla aranılarak isim, adres ve iletişim bilgilerinizi vermeniz rica olunur.  BERCANTUR firmasına 0212 2300224 nolu telefon ile ulaşabilirsiniz.

Sadece, seminer katılım bedelini ödeyip, isim, adres ve iletişim bilgilerini BERCANTUR’a iletenlere davetiye gönderilecektir.

SEMİNER KATILIMI VE DAVETİYELER İÇİN İLETİŞİM

BERCAN TUR Seyahat Acentası: 0212 230 02 24 (Hafta içi: İlknur Hanım)
Davetiye ve Seminer Kayıt Sorumlusu: 0530 964 38 13 (Faik bey)

DETAYLI BİLGİ VE KONUŞMACI BİOGRAFİLERİ İÇİN

Seminer ve özel toplantılarımız için detaylı bilgiye www.ingilterevizesi.com/seminer.asp adresinden ulaşabilirsiniz.


Tamer Ulay

Tamer Ulay, İngiltere ve Avrupa Birliği göçmenlik hukuku uzmanı olarak, Londra merkezli Garth Coates Göçmenlik Hukuku firmasında yönetici dosya uzmanı görevini sürdürmektedir. Bu blog sitesinin yöneticileri ve yazarlarından biri olarak, göçmenlik yasalarında olan değişiklikleri, vizelerde yaşanan sorunları ve İngiliz göçmenlik mahkemelerinin kararlarını bilgisayar ekranlarınıza taşıyor. Sektörde yaklaşık 30 yılı aşkın deneyimiyle sadece İngiltere'ye yönelik göçmenlik başvurularına değil, aynı zamanda başta Portekiz ve Yunanistan olmak üzere, Kıbrıs, İtalya ve İspanya'da gerçekleştirilen altın vize ve yerleşim başvurularına da yanıt vermektedir. Tamer Ulay, aynı zamanda AB ve Karayip Adaları'ndaki oturma izinleri ve çifte vatandaşlık programlarına odaklanan Coates Global firmasının üst düzey yöneticisi ve iş geliştirme direktörüdür. 'Vizesiz Dünya' blog sitesi hakkındaki eleştiri ve yorumlarınızı, Avrupa Birliği ülkeleri ve İngiltere'ye yönelik göçmenlikle ilgili taleplerinizi Tamer Ulay ile paylaşmaktan çekinmeyin. İletişim: Email: tamerf@garthcoates.com Whatsapp: +44 791 612 05 44