Garth Coates Solicitors, Türkiye’den yurtdışına göç etmek isteyenleri 29 Eylül – 3 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul’da düzenleyecekleri seminerlere davet ediyor.

Türkiye’den gelişmiş ülkelere göç etmek isteyenlerin oranında son aylarda ciddi artışlar gözleniyor. Gelen taleplere yanıt verebilmek amacıyla, Garth Coates Solicitors göçmenlik hukuku uzmanları, şimdiye kadar bir çok uzak doğu, güney Amerika ve orta doğu ülkelerinde düzenledikleri seminerlerin devamını 29 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirecekler.

Seminerlerde, İngiltere için Ankara Anlaşması ile iş kurma, yatırımcı ve girişimci vizelerinin yanısıra, diğer AB ülkeleri, ABD ve Kanada’ya göç etme ve vatandaşlık edinme koşullarıyla ilgili bilgiler verilecek.

Seminerlere katılmak isteyenlerin davetiye işlemleriyle ilgili duyuru daha sonra yapılacaktır.

Bilgi için vizesizdunya@garthcoates.com email adresine istekte bulunulabilir.


Tamer Ulay

Tamer Ulay, İngiltere ve Avrupa Birliği göçmenlik hukuku uzmanı olarak, Londra merkezli Garth Coates Göçmenlik Hukuku firmasında yönetici dosya uzmanı görevini sürdürmektedir. Bu blog sitesinin yöneticileri ve yazarlarından biri olarak, göçmenlik yasalarında olan değişiklikleri, vizelerde yaşanan sorunları ve İngiliz göçmenlik mahkemelerinin kararlarını bilgisayar ekranlarınıza taşıyor. Sektörde yaklaşık 30 yılı aşkın deneyimiyle sadece İngiltere'ye yönelik göçmenlik başvurularına değil, aynı zamanda başta Portekiz ve Yunanistan olmak üzere, Kıbrıs, İtalya ve İspanya'da gerçekleştirilen altın vize ve yerleşim başvurularına da yanıt vermektedir. Tamer Ulay, aynı zamanda AB ve Karayip Adaları'ndaki oturma izinleri ve çifte vatandaşlık programlarına odaklanan Coates Global firmasının üst düzey yöneticisi ve iş geliştirme direktörüdür. 'Vizesiz Dünya' blog sitesi hakkındaki eleştiri ve yorumlarınızı, Avrupa Birliği ülkeleri ve İngiltere'ye yönelik göçmenlikle ilgili taleplerinizi Tamer Ulay ile paylaşmaktan çekinmeyin. İletişim: Email: tamerf@garthcoates.com Whatsapp: +44 791 612 05 44