seminerİstanbul Şişli Marriott Otel’de 27-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacak Yurtdışı Göçmenlik ve İkinci Vatandalık Seminerleri ve Özel Toplantılarına katılabilmek için son gün, 26 Mayıs 2016.

Kayıtların bugün kapanacağı seminerlerimizde, Portekiz, Malta, İspanya, Kıbrıs ve Yunanistan’da konut edinerek veya yatırım yaparak çifte vatandaşlık edinme fırsatları tanıtılacak. Seminerlere, Garth Coates Solicitors ve Coates Global firmalarının Londra ve Lisbon’daki yetkilileri katılacaklar.

Detaylı bilgi ve başvuru için : www.vizesizdunya.com 


Tamer Ulay

Tamer Ulay, İngiltere ve Avrupa Birliği göçmenlik hukuku uzmanı olarak, Londra merkezli Garth Coates Göçmenlik Hukuku firmasında yönetici dosya uzmanı görevini sürdürmektedir. Bu blog sitesinin yöneticileri ve yazarlarından biri olarak, göçmenlik yasalarında olan değişiklikleri, vizelerde yaşanan sorunları ve İngiliz göçmenlik mahkemelerinin kararlarını bilgisayar ekranlarınıza taşıyor. Sektörde yaklaşık 30 yılı aşkın deneyimiyle sadece İngiltere'ye yönelik göçmenlik başvurularına değil, aynı zamanda başta Portekiz ve Yunanistan olmak üzere, Kıbrıs, İtalya ve İspanya'da gerçekleştirilen altın vize ve yerleşim başvurularına da yanıt vermektedir. Tamer Ulay, aynı zamanda AB ve Karayip Adaları'ndaki oturma izinleri ve çifte vatandaşlık programlarına odaklanan Coates Global firmasının üst düzey yöneticisi ve iş geliştirme direktörüdür. 'Vizesiz Dünya' blog sitesi hakkındaki eleştiri ve yorumlarınızı, Avrupa Birliği ülkeleri ve İngiltere'ye yönelik göçmenlikle ilgili taleplerinizi Tamer Ulay ile paylaşmaktan çekinmeyin. İletişim: Email: tamerf@garthcoates.com Whatsapp: +44 791 612 05 44