GUNCELLEME: Yerlerimiz, son başvuru tarihinden önce dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.

Esas zorluk Ankara Anlaşması vizesini almakta değil, bu vize altında İngiltere’de yaşamakta… Kurallara uygun şekilde uzatım veya kalıcı oturum başvurusuna hazırlanmalısınız. Karlı bir iş nasıl kurabilirsiniz? Vize uzatımına veya kalıcı oturum iznine nasıl hazırlanmalısınız?  Başvurunuzda riskleri en aza indirmek için yapmanız gerekenler neler? Evrakları hangi sıra ve düzende hazırlamalısınız?

Tüm sorularınıza yanıt bulacağınız ücretsiz seminerimize davetlisiniz!

Garth Coates Göçmenlik Hukuku firması uzmanlarınca Ankara Anlaşması’nın geleceği, hükümetler arasında görüşülen yeni model arayışları ve Ankara Anlaşmasında uzatım dosyası hazırlanırken dikkat edilmesi gereken konuların açıklanacağı detaylı bir seminer organize edilecektir. Seminer, 18 Kasım 2017 Cumartesi günü  Londra merkezindeki bir otelde organize edilecektir. Seminer yeri daha sonra sadece davetli katılımcılara açıklanacaktır. Saat 14:00’de başlayacak toplantı yaklaşık 3 saat sürecektir.

Seminer dili TÜRKÇE’dir.

Seminer, öncelikle Garth Coates firmasının müvekkillerine açıktır ve ücretsizdir. Yeterli yer olması durumunda, İngiltere’de Ankara Anlaşması ile ikamet eden diğer katılımcıların katılması da sağlanabilir.

SEMİNER TARİH VE SAATİ:

18 Kasım 2017 Cumartesi Saat 14:00 – YERLERIMIZ DOLMUŞTUR. TEŞEKKUR EDERIZ

SEMİNER YERİ:

Londra. (Toplantı yeri sadece katılımcılara açıklanacaktır).

SEMİNER KONULARI:

  • Ankara Anlaşması yasalara göre nasıl değerlendirilir? Başarılı bir dosya nasıl hazırlanır?
  • Yasalarca verilen haklar nelerdir?
  • Bakanlıkta bir dosya nasıl incelenir? Sıklıkla yapılan yanlışlıklar, bakanlık memurlarının dikkat ettiği hususlar nelerdir?
  • Uzatım ve kalıcı oturum izni başvurularına nasıl hazırlanılır? Doğru başvuru yapmanın püf noktaları nelerdir?
  • Uzatım veya kalıcı oturum başvurusunun red edilmesi durumunda itiraz yöntemleri nelerdir?
  • Ankara Anlaşması’nın geleceği ve yerine gelebilecek muhtemel modeller neler olabilir?

KİMLERE YÖNELİK?

Seminer, hali hazırda İngiltere’de Ankara Anlaşması ile bulunanlara yöneliktir. Öncelikle Garth Coates firması müvekkilleri davet edilecek, yer olması durumunda diğer katılımcıların katılması sağlanacaktır.

Seminere katılım için lütfen: seminer@garthcoates.com adresine eposta gönderiniz.

Epostanızda şu bilgilerin olması gerekmektedir:
ADINIZ SOYADINIZ:
İNGİLTERE CEP TELEFONUNUZ:
EPOSTA ADRESİNİZ:
ANKARA ANLAŞMASI İLK VİZENİZİN ONAY TARİHİ:
GARTH COATES AVUKATLIK FİRMASI MÜVEKKİLİ OLUP OLMADIĞINIZ:

SON KATILIM BAŞVURUSU

YERLERIMIZ DOLMUSTUR.

Başvuruların en son 15 Kasım 2017 Çarşamba Saat 18:00’e kadar yapılmasını rica ederiz.

 

 


Tamer Ulay

Tamer Ulay, İngiltere ve Avrupa Birliği göçmenlik hukuku uzmanı olarak, Londra merkezli Garth Coates Göçmenlik Hukuku firmasında yönetici dosya uzmanı görevini sürdürmektedir. Bu blog sitesinin yöneticileri ve yazarlarından biri olarak, göçmenlik yasalarında olan değişiklikleri, vizelerde yaşanan sorunları ve İngiliz göçmenlik mahkemelerinin kararlarını bilgisayar ekranlarınıza taşıyor. Sektörde yaklaşık 30 yılı aşkın deneyimiyle sadece İngiltere'ye yönelik göçmenlik başvurularına değil, aynı zamanda başta Portekiz ve Yunanistan olmak üzere, Kıbrıs, İtalya ve İspanya'da gerçekleştirilen altın vize ve yerleşim başvurularına da yanıt vermektedir. Tamer Ulay, aynı zamanda AB ve Karayip Adaları'ndaki oturma izinleri ve çifte vatandaşlık programlarına odaklanan Coates Global firmasının üst düzey yöneticisi ve iş geliştirme direktörüdür. 'Vizesiz Dünya' blog sitesi hakkındaki eleştiri ve yorumlarınızı, Avrupa Birliği ülkeleri ve İngiltere'ye yönelik göçmenlikle ilgili taleplerinizi Tamer Ulay ile paylaşmaktan çekinmeyin. İletişim: Email: tamerf@garthcoates.com Whatsapp: +44 791 612 05 44