İngiltere’nin Brexit süreci, Avrupa Birliği ülkelerinin oy birliği ile aldığı karar sonrasında en geç Ekim ayının sonuna kadar uzatıldı. Ancak bu uzatma esnek bir uzatma olacak ve İngiltere en geç bu tarihe kadar dilediği zaman AB’den ayrılabilecek.

Brexit sürecinin en az 2 ay, en fazla 6 ay daha uzatılmış olması en çok Türk girişimcilerin işine yarıyor. Ankara Anlaşmasına dayanarak İngiltere’de iş kurmak isteyen ancak çeşitli nedenlerle bu isteklerini halen gerçekleştiremeyenlerin önlerinde artık en az 2 ay süre daha var.

Garth Coates Avukatlık bürosundan, AB göçmenlik hukuku uzmanı ve vizesizdünya blog yazarlarından Tamer Ulay, 18-19 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da olacak ve Ankara Anlaşması’nda hukuki destek arayanlarla bire bir görüşmeler yapacak. Birer saatlik dilimler halinde yapılacak özel görüşmeler, Şişli Marriott otelin executive salonunda gerçekleştirilecek.

Katılım sadece sınırlı sayıda davetliye açık ve ücretli olacak. 1 saatlik özel görüşme ücreti ise 100 Euro.

Katılım ve davetiye için:
https://coatesglobal.as.me/ecaa


Tamer Ulay

Tamer Ulay, İngiltere ve Avrupa Birliği göçmenlik hukuku uzmanı olarak, Londra merkezli Garth Coates Göçmenlik Hukuku firmasında yönetici dosya uzmanı görevini sürdürmektedir. Bu blog sitesinin yöneticileri ve yazarlarından biri olarak, göçmenlik yasalarında olan değişiklikleri, vizelerde yaşanan sorunları ve İngiliz göçmenlik mahkemelerinin kararlarını bilgisayar ekranlarınıza taşıyor. Sektörde yaklaşık 30 yılı aşkın deneyimiyle sadece İngiltere'ye yönelik göçmenlik başvurularına değil, aynı zamanda başta Portekiz ve Yunanistan olmak üzere, Kıbrıs, İtalya ve İspanya'da gerçekleştirilen altın vize ve yerleşim başvurularına da yanıt vermektedir. Tamer Ulay, aynı zamanda AB ve Karayip Adaları'ndaki oturma izinleri ve çifte vatandaşlık programlarına odaklanan Coates Global firmasının üst düzey yöneticisi ve iş geliştirme direktörüdür. 'Vizesiz Dünya' blog sitesi hakkındaki eleştiri ve yorumlarınızı, Avrupa Birliği ülkeleri ve İngiltere'ye yönelik göçmenlikle ilgili taleplerinizi Tamer Ulay ile paylaşmaktan çekinmeyin. İletişim: Email: tamerf@garthcoates.com Whatsapp: +44 791 612 05 44