Coates Global, Türkiye etkinliklerine devam ediyor. 2019’un ilk etkinliği, 26-29 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak.

Avrupa Birliği vergi hukuku ve yatırımcılara sağlanan vergi avantajlarının yanısıra, AB vatandaşlık ve oturma izni programlarının tanıtılacağı kişiye özel toplantılar, Şişli Marriott Otel’de 26-29 Ocak tarihleri arasında özel görüşmeler şeklinde gerçekleştirilecek. Toplantılarda İngiltere’nin tanınmış vatandaşlık hukuku avukatlarından Garth Coates ve ekibinin yanısıra, vergi hukuku uzmanları da bulunacaklar.

Bu toplantılar, Avrupa Birliği ülkelerinde yatırım yapmadan oturma izni veren vizeler başta olmak üzere Türkiye’de bilinmeyen veya yanlış bilinen bir çok konuya açıklık getirecek

Ocak ayı sonundaki etkinlikler, katılımcıların yatırım yapmalarını veya onlara bir gayrimenkul satmayı amaçlamıyor. Tam tersine, Portekiz, İrlanda, İngiltere, Yunanistan ve İspanya başta olmak üzere belli başlı AB ülkelerinde doğru yatırım yapma yöntemleri anlatılacak ve katılımcılara yatırım yapmadan veya iş kurmadan oturma izninin nasıl alınabileleceği açıklanacak.

Vatandaşlık ve oturma izni veren programların yanısıra, AB Vergi hukuku ve yatırımcılara sağlanan olanaklar tanıtılacak.

Malta başta olmak üzere belli başlı AB ülkelerinde sağlanan vergi muafiyetleri ve yatırımcılara sunulan avantajlar ve Türkiye’de pek bilinmeyen Golden Residency (Yatırım yapmadan oturma izni) programları anlatılacak.

Etkinlikler sadece sınırlı sayıda davetliye açık ve katılım ücretsiz

AB ülkelerindeki oturum fırsatlarının anlatılacağı etkinlikler, sınırlı sayıda davetliye açık olacak. Herbiri kendi alanında uzman olan hukukçulardan profesyonel bilgilerin verileceği 20 dakikalık kişiye özel toplantılara katılım ücretsizdir.

Katılımcının daha uzun süreli görüşme talep etmesi durumunda 1 saatlik özel görüşme ücreti 50 Euro’dur.

Belli Başlı Toplantı Konuları

  • Malta ve İngiltere’de yatırımcılara yönelik vergi kolaylıkları
  • Portekiz, İspanya ve Yunanistan’da yatırım yapmadan Golden Residency (Altın Oturum) ve uzun süreli Schengen vizesi (Golden Visa) olanağı
  • Portekiz, Yunanistan ve İspanya’da konut alarak, yatırım yaparak veya iş kurarak oturum ve uzun süreli Schengen vizesi (Golden Visa) olanağı
  • İngiltere ve İrlanda’da yatırım yaparak veya iş kurarak oturum, kalıcı oturum ve vatandaşlık olanakları
  • ​Malta’da yatırım ve bağış yaparak bir yıl içinde hızlandırılmış Avrupa Birliği Vatandaşlık programı​​
  • ​İngiltere’de şirketlere yönelik programlar, şube açma ve temsilci gönderme
  • Şirket yabancı çalışanlarına çalışma izni başvuruları ve AB ülkelerindeki çalışma olanakları (Van Der Elst vizesi)
  • Yatırım yaparak St Kitts and Nevis ve Dominik vatandaşlıkları
  • İngiltere ve diğer AB ülkelerinde Ankara Anlaşması vizesi​ (ECAA)
  • Vize redlerine karşı itiraz davaları ve tazminat talepleri​​​​

Katılım Davetiyesi

Katılım davetiyesi edinmek için lütfen Online Davetiye Talep Formunu doldurunuz veya Coates Global İstanbul Şubesi’ni arayınız.


Tamer Ulay

Tamer Ulay, İngiltere ve Avrupa Birliği göçmenlik hukuku uzmanı olarak, Londra merkezli Garth Coates Göçmenlik Hukuku firmasında yönetici dosya uzmanı görevini sürdürmektedir. Bu blog sitesinin yöneticileri ve yazarlarından biri olarak, göçmenlik yasalarında olan değişiklikleri, vizelerde yaşanan sorunları ve İngiliz göçmenlik mahkemelerinin kararlarını bilgisayar ekranlarınıza taşıyor. Sektörde yaklaşık 30 yılı aşkın deneyimiyle sadece İngiltere'ye yönelik göçmenlik başvurularına değil, aynı zamanda başta Portekiz ve Yunanistan olmak üzere, Kıbrıs, İtalya ve İspanya'da gerçekleştirilen altın vize ve yerleşim başvurularına da yanıt vermektedir. Tamer Ulay, aynı zamanda AB ve Karayip Adaları'ndaki oturma izinleri ve çifte vatandaşlık programlarına odaklanan Coates Global firmasının üst düzey yöneticisi ve iş geliştirme direktörüdür. 'Vizesiz Dünya' blog sitesi hakkındaki eleştiri ve yorumlarınızı, Avrupa Birliği ülkeleri ve İngiltere'ye yönelik göçmenlikle ilgili taleplerinizi Tamer Ulay ile paylaşmaktan çekinmeyin. İletişim: Email: tamerf@garthcoates.com Whatsapp: +44 791 612 05 44